0102030405060708

FENG SHUI

Je praktika rozmiestnenia, usporiadania  a zariadenia bytov, domov, kancelárií, obchodov a pod.

Táto metóda sa zaoberá aj vhodnou voľbou farieb, tvarov a materiálov v súlade s prírodou.

Tiež vhodnou orientáciou voči svetovým stranám, prúdením energií, vplyvom geopatogénnych zón a elektrosmogu.

 

Niekedy stačí tak málo a všetko sa dá napraviť aj bez sťahovania nábytku.

Cieľom FENG SHUI je, aby sa ľudia v takto zariadených priestorov  cítili príjemne, boli vyrovnaný s prostredím, ktoré im bude upevňovať zdravie, prosperitu, vzťahy v rodine a v láske.

FENG SHUI, sa dá dobre praktizovať aj pri návrhu firemného loga a vizitky.

Ako si privolať deti

Ako všetko okolo nás, aj naše prostredie a myseľ vytvárajú našu realitu. Ak ju chcete inú, zmena musí ísť priamo z vášho vnútra a teda aj z vášho domova.

Dnes sa budeme venovať problému „bezdetnosti“. Samozrejme, uvažujeme o bezdetných manželoch, ktorí maj zdravotné predpoklady mať deti a predsa ich túžba po nich ostáva nenaplnená. Hľadajú príčinu, tých však môže byť veľa. 
Najprv sa všetko sústreďuje na zdravotný stav ženy, neskôr muža a na ich prostredie – ich spálňu – sa akosi zabúda. Vaša myseľ a aj prostredie môžu veľa ovplyvniť. Dobre sa doma poobzerajte a dobre si všetko všimnite. Každú miestnosť, každý kút. Skúste precítiť priestor a zapamätať si, v ktorej časti ste mali aký pocit. Či príjemný, pozitívny alebo negatívny. Všimnite si, v akom sektore sa nachádza vaša spálňa (kariéra, vzdelanie, zdravie, bohatstvo, sláva, láska, deti a tvorivosť, nápaditosť, priatelia). Dajte si zistiť, kde aká hviezda pôsobí, ale to už je zložitejšie (venujú sa tomu kompasové metódy). Dobrá svetová strana sa napríklad môže dostať pod vplyv negatívnej hviezdy a naopak. Pre bezdetných manželov je vhodné umiestnenie spálne v juhozápadnom sektore z hľadiska životných oblastí pretože JZ je spojený s láskou. Nevieme však ešte, aký vplyv a aká hviezda tam pôsobí. V tomto prípade prípade by bola vhodná kombinácia so vstupnými dverami do bytu nasmerovanými na severovýchod. To bude do spálne pôsobiť jedna z pozitívnych hviezd, čo bude mať priaznivý vplyv na manželov.
Tiež by bolo v tomto prípade výhodné, ak by sa orientácia vstupných dverí do bytu, ale aj smer postele zhodovala so smerom lásky muža (dajú sa vypočítať z dátumu narodenia).

Je dobré si dať skontrolovať vplyv geopatogénnych zón a elektrosmogu. Toto všetko naozaj môže vplývať na život.
Lásku a manželstvo si môžete posilniť rôznymi doplnkami a symbolmi. Napríklad párikom mandarínskych kačíc. Žijú v pároch a nikdy nemenia partnera, ak drží jedna z nich v zobáku lotosov kvet a druhá lotosový plod, znamená to narodenie syna.
V Číne sa preto symboly mandarínskych kačíc veľmi používajú. Na závesy, na okná, na prikrývky postelí, podušky alebo porcelán. Prírodný kameň ruženín tiež posilňuje lásku a partnerstvo, takisto ruženínová lampa. Dajte si prekontrolovať, či nie ste len správny pár v nesprávnom priestore. Iba tam, kde sa dobre cítite môžete byť šťastní a váš život sa môže napĺňa