0102030405060708

FENG SHUI

Je praktika rozmiestnenia, usporiadania  a zariadenia bytov, domov, kancelárií, obchodov a pod.

Táto metóda sa zaoberá aj vhodnou voľbou farieb, tvarov a materiálov v súlade s prírodou.

Tiež vhodnou orientáciou voči svetovým stranám, prúdením energií, vplyvom geopatogénnych zón a elektrosmogu.

 

Niekedy stačí tak málo a všetko sa dá napraviť aj bez sťahovania nábytku.

Cieľom FENG SHUI je, aby sa ľudia v takto zariadených priestorov  cítili príjemne, boli vyrovnaný s prostredím, ktoré im bude upevňovať zdravie, prosperitu, vzťahy v rodine a v láske.

FENG SHUI, sa dá dobre praktizovať aj pri návrhu firemného loga a vizitky.

Ako zlepšiť podnikanie

Prilákajte si peniaze Sú tri roviny šťastia. Prvou je najväčšie šťastie, ktoré je nám už dané hneď, ako sa narodíme. Prečo sme tu, kto sme a akí sme. Nech robíme čokoľvek, všetko sa aj tak stane a nemôžeme to ovplyvniť. Nikto a nič ani Feng-Shui.
Druhou rovinou šťastia je to, čím sme, aké je naše poslanie. Vyberáme si ľudí okolo seba, zaradíme sa do spoločenstva známych priateľov a rodiny. Vyberáme si partnera do manželstva. V tejto rovine šťastia „čím sme a akí sme“ môžeme ovplyvňovať udalosti a okolie.
Treťou rovinou šťastia je naše vlastné osobné šťastie, ktoré vychádza z nášho vnútra. V tejto rovine sú najdôležitejšie naše myšlienky, ktoré sa dajú ovplyvniť pomocou Feng-Shui. Vedomie, myseľ a pozitívna myšlienka tvoria základ tejto roviny šťastia. 
Šťastie si najprv treba prilákať a potom ho prijať. Na jeho prilákanie potrebujeme dve veci. Svoje pozitívne myšlienky a príjemnú atmosféru vo vašom priestore. Či už ide o obytný priestor alebo o pracovný.

Ako na to?
Ponúkame vám typ jedného učiteľa Feng-Shui Taiwanu na udržanie a prilákanie peňazí. 
Zariaďte si vázu osobného majetku, sklenenú alebo kovovú. Naplňte ju drahými kameňmi a polodrahokamami. Môžete do nej pridať aj svoje šperky. Vázu majetku nikdy nikomu neukazujte. Dobre ju ukryte v spálni v skrini. Taktiež si môžete nakloniť šťastie chovaním živej korytnačky. Stačí chovať jednu v severnej časti vašej obývačky. Číslom severu je jednotka. Ak vám korytnačka uhynie, znamená to, že vás chránila pred problémami. To platí aj s akvarijnými rybkami.

Ako v obchode?
Na pokladňu prilepte tri mince pre šťastie. Môžete ich prilepiť aj na registračnú pokladňu alebo na knihu príjmov. Symbolizuje to zvýšenie denného obratu.

Vyberte si
Metódy, ktoré sa používajú, sú rýchlejšie aj pomalšie. Rýchlejšie pracujú na princípe vetra a vody. Pomalšie zase na princípe času a priestoru. Ale pamätajte, že trpezlivosť ruže prináša.